Piedāvājums - Bezvadu austiņas "IEKLAUSIES LATGALĒ"

Līvānu stikla un amatniecības centrā tapis jauns piedāvājums -  bezvadu austiņas, kuras ļaus ieklausīties Latgalē.  

Latgaliešu valoda vienmēr ir piesaistījusi tūristus, iebraucot Latgalē. Tās unikalitāte un skanīgums vilina ieklausīties. Piedāvājums ļaus izbaudīt latgaliešu valodu bezvadu austiņās, netraucējot citiem.

Piedāvājumā “Ieklausies Latgalē” mūzika un dzeja tiek pārraidīta bezvadu austiņās, kuras tiks izsniegtas Līvānu stikla un amatniecības centra apmeklētājiem bezmaksas un pēc izvēles pārslēdzot kanālus būs iespēja klausīties latgaliešu mūziku vai dzeju. Šāda veida pastāvīgs piedāvājums ir vienīgais Latgalē. Labos laikapstākļos apmeklētājs varēs paņemt lupatnieku un doties relaksēties Daugavas krastā, kur likteņupe plūst savā varenumā, un baudīt latgaliešu valodas plūdumu. Jo tūrists ir iebraucis Latgalē, lai sadzird, kā skan Latgale. Ziemas mēnešos piedāvājums būs pieejams iekštelpās.

Šāda veida piedāvājums paver iespējas arī skolām un skolēniem sniedzot iespēju apgūt latgaliešu valodu un iepazīt Latgales mūsdienu dzejniekus. Vienlaicīgi šādu piedāvājumu var izmantot 40 apmeklētāji.

Piedāvājuma laikā tiks ievērotas visas drošības prasības – austiņas pēc katras lietošanas reizes tiks dezinficētas un arī distances ievērošana būs iespējama.

Piedāvājums tapis valsts Kūltūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītās Latgales kultūras programmas projektu rezultātā. Projekta piedāvājums veicinās Latgales literārā mantojuma saglabāšanu un popularizēs latgaliešu valodu, palielinot Latgales piedāvājumu klāstu. Projekta realizācija piesaistīs tūristus ar inovatīvu saziņas rīku – piedāvājumu klausīties latgaliešu valodu brīvā dabā bezvadu austiņās tīrā un ekoloģiskā vidē Līvānos, Daugavas krastā pašu izvēlētā atpūtas brīdī vai aktīvi kustoties dejojot.