Ekspozīcija "Līvānu stikla muzejs"

Līvānu stikla muzeja ekspozīcijā izvietotie eksponāti, kuri ražoti Līvānu stikla fabrikā, zaigo visās varavīksnes krāsās un ir vienīgā šāda veida ekspozīcijā Baltijā. Tā interesentus iepazīstina ar Līvānu stikla fabrikas vēsturi sākot ar 1887. gadu. Jebkuram apmeklētājam ir iespēja skatīt Rīgas Kinostudijā tapušās dokumentālās filmas par Līvānu stikla fabriku, tās darbu  un darbiniekiem. Ekspozīcija spēj būt saistoša jebkura vecuma apmeklētājiem. Stāstījums gida pavadībā ilgst 40 minūtes.

1. - 4. klases skolēnu grupas, aicinām piedalīties praktiskajā nodarbībā "Stikls tavās delnās", kur uzzināsiet kā tiek ražoti stikla izstrādājumi.  Nodarbības ilgums 30 minūtes. Nodarbības notiek grupās līdz 30 cilvēkiem. Nodarbības cena skolēniem 2,00 EUR un 9 EUR gida pakalpojumi no visas grupas.

Gida pakalpojumu un praktisko nodarbību nepieciešams  iepriekš pieteikt, zvanot pa tālr. +371 65381855, mob. tālr. +371 28603333. 

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu