Programmas

Nodarbība bērniem "Pieskarties stiklam"

Nodarbības laikā skolēni  iepazīsies ar stikla izstrādājumu vēsturi Līvānos, ar stikla izgatavošanas tehnoloģiju, stikla pūtēja amatu, kā arī stikla dizaina aktualitātēm. Izzinot stiklu kā materiālu, skolēni, atbilstoši vecumposmam veidos savu stikla dizaina priekšmetu, un izjūtot radīšanas procesu un   izprotot stikla izturība un trausluma.

 Nodarbība tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšanu” atbalstu.

Nodarbība paredzēta grupām līdz 20 bērni. Nodarbība ilgst 1,5-2 stundas. Obligata iepriekšēja pieteikšanās pa talruni 65381855, 28603333

 

Jauniešiem tiek piedāvāta darbnīca "Stikla vitrāža" Tiffany tehnikā. Māksliniece izstāstīs par Tiffany tehnikas tapšanas procesu, sniegs padziļinātas zināšanas un palīdzēs izveidot savu stikla vitrāžu.

Darbnīcu laikā jaunieši iegūs informāciju par stikla izstrādājumu vēsturi Līvānos, par stikla izgatavošanas tehnoloģiju, par stikla pūtēja amatu, par stikla dizaina aktualitātēm. Darbošanās ar stiklu radīs spilgtas emocijas un iespaidus.

Darbnīca saņēmusi VKKF finansējumu mērķprogrammā Skolas somai projektā “Radošā darbnīca “Pieskarties stiklam.”

Darbnīcas cena 10,50euro,aptuvenais darbošanās laiks 4 stundas Grupa līdz 10 cilvēkiem, obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 65381855 vai 28603333

 

Radoša nodarbība “Stikls Tavās delnās”

Stikls ir ļoti skaists materiāls. Grūti pat aptvert, ka tas rodas no smilšu graudiņiem. Kas notiek, kad smilšu graudiņus savieno ar ķīmiskiem elementiem un karsē ļoti augstā temperatūrā?  Aicinām piedalīties ekskursijā, izzināt stiklu kā materiālu un apgleznot “SAVU” stikla  gabaliņu. Nodarbība paredzēta 1.-3.klases berniem. Nodarbības cena 2,00 euro. 

Obligata iepriekšēja pieteikšanās pa talruni 65381855, 28603333

 

 

 

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu