Radošās darbnīcas

Piesakies mūsu piedāvātajām radošajām nodarbībām!

 

  • Bērniem, jauniešiem , kā arī pieaugušajiem piedāvājam apmeklēt:


Darbnīca "Pieskarties stiklam"

Nodarbības laikā interesenti (skolēni, jaunieši, pieaugušie)  iepazīsies ar stikla izstrādājumu vēsturi Līvānos, stikla izgatavošanas tehnoloģiju, stikla pūtēja amatu, kā arī stikla dizaina aktualitātēm. Izzinot stiklu kā materiālu, interesenti, atbilstoši vecumposmam veidos savu stikla dizaina priekšmetu, un izjūtot radīšanas procesu un   izprotot stikla izturību un trauslumu. 

Nodarbība paredzēta grupām līdz 20 bērni. Nodarbība ilgst 1,5-2 stundas. Nodarbības cena: 5.00 euro. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 65381855, 28603333

 Nodarbība tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšanu” atbalstu.

 

  • Jauniešiem un pieaugušajiem piedāvājam:


Darbnīca "Stikla vitrāža" Tiffany tehnikā.

Darbnīcu vadītāja izstāstīs par Tiffany tehnikas tapšanas procesu, sniegs padziļinātas zināšanas un palīdzēs izveidot savu stikla vitrāžu.

Darbnīcu laikā iegūsiet informāciju par stikla izstrādājumu vēsturi Līvānos, par stikla izgatavošanas tehnoloģiju, par stikla pūtēja amatu, par stikla dizaina aktualitātēm. Darbošanās ar stiklu radīs spilgtas emocijas un iespaidus.

Darbnīcas cena 10,50 euro, aptuvenais darbošanās laiks 4 stundas. Grupa līdz 10 cilvēkiem, obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 65381855 vai 28603333

 Darbnīca saņēmusi VKKF finansējumu mērķprogrammā Skolas somai projektā “Radošā darbnīca “Pieskarties stiklam.”


Radoša nodarbība “Stikls Tavās delnās”

Stikls ir ļoti skaists materiāls. Grūti pat aptvert, ka tas rodas no smilšu graudiņiem. Kas notiek, kad smilšu graudiņus savieno ar ķīmiskiem elementiem un karsē ļoti augstā temperatūrā?  Aicinām piedalīties ekskursijā, izzināt stiklu kā materiālu un apgleznot “SAVU” stikla  gabaliņu.

Nodarbība paredzēta 1.-3.klases skolēniem. Nodarbības cena 2,00 euro. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 65381855, 28603333


Eleonoras Pastares keramikas darbnīca

Māla pods vai dekors, veidots paša rokām, pildīts ar īpašu mīļumu un dvēseles siltumu. To ikviens var izgatavot keramikas darbnīcā Līvanu stikla un amatniecības centrā. Darbnīcā var pasūtīt un iegādāties porcelāna rotas. Individuālās nodarbības.

Darbošanās  ilgums 1,5 stunda. Obligāti iepriekš jāpiesakās pie keramiķes pa tālr.: 29539740

 

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu