Apkārtne pie centra

Dubna, ietekot Daugavā, veido pussalu, uz kuras atrodas Līvānu stikla un amatniecības centrs. Šajā pussalā vari vērot ne vien sauli, kura vakaros iegrimst divu upju plūduma krustpunktā, bet paveras arī burvīgs skats uz Līvānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīcu.

Amatniecības centru ir iecienījuši jaunlaulātie savā kāzu dienā. Auglības simbolā – tēraudā kaltajā ābelē viņi saslēdz savas laimes atslēdziņas. Savukārt blakus esošajā āra keramikas ceplī, keramiķiem tiek dota iespēja apdedzināt savus darbus.

Daugavas krastā ir uzstādīts Napoleona kara laika lielgabals, kā arī spārnus atpūtināt ir nolaidies stārķis. Jums ir unikāla iespēja nofotografēties stendā “Esi stikla pūtējs!” un atpūtināt kājas vai paslēpties no lietus nojumē.

Blakus amatniecības centram atrodas Līvānu Tūrisma informācijas centrs. Centrā pieejama informācija par tūrisma objektiem, pasākumiem un maršrutiem

Tūrisma informācijas centra:

  • Adrese:  Domes ielā 1b, Līvāni
  • Kontakti: Tālr.: +371 65307800, +371 29324115; e-pasts: tic@livani.lv
Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu