Līvānu stikla un amatniecības centrs 2023

2023. gadā ekspozīcija “Līvānu stikla muzejs” tika papildināta ar jaunu stendu par optisko šķiedru un optiskās šķiedras ražošanas vēsturi Līvānos. Stends tapa pateicoties uzņēmuma SIA CeramOptec  finansiālajam atbalstam.

Tika izstrādāts jauns glāžu dizains veltīts Līvānu stikla un amatniecības centram 20 gadu jubilejā, sadarbībā ar stikla māksliniecēm Aīdu Rotčenkovu un Ludmilu Safronovu.

Norisinājās konkurss jauniešiem “Stikla iecere”, kur konkursa dalībniekiem bija jāuzskicē stikla izstrādājums, kas uzvaras gadījumā tika izveidots arī realitātē Līvānu stikla pūšanas darbnīcā.

Līvānu stikls ceļo pa visu Latviju ar 2 jaunām izstādēm-  stikla pūšanas darbnīcā tapušajiem darbiem “Līvāni =stikls” un projekta rezultātā tapušajiem autordarbiem “Stikla sajūta”. Notiek 4 izstādes – Saldū, Liepājā, Cēsīs un Rīgā.

Līvānu stikla  un amatniecības centrs piedalās starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts”.

Pēc ilgiem gadiem sadarbībā ar Līvānu novada kultūras centru tiek noorganizēts gleznotāju plenērs. 

Saņemta "Gada balva kultūrā" nominācijā "Gada labākais sniegums profesionālajā mākslā" par projekta "Stikla sajūta" realizēšanu.

Līvānu stikla un amatniecības centrs svin 20 gadu jubileju.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu