Latgales mākslas un amatniecības centrs 2016

2016. gadā tika atklāta stikla pūšanas darbnīca, kas izmēģinājuma nolūkos darbu veica tikai 3 mēnešus. 2017. gadā darbnīca darbojās 9 mēnešus, bet 2018. gadā tā uzņēma apgriezienus un sāka darboties ar pilnu jaudu.

Latgales mākslas un amatniecības centrs piedalījās starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts”.

Norisinājās pilsētas svētki “90 gaismas mirkļi”, kur Latgales mākslas un amatniecības centra logos tika rādīts multimediju priekšnesums “Līvānu leģenda”.

Līvānu pilsētas svētku laikā norisinājās akcija “Ziedu vilnis”, kur Līvānu iedzīvotāji tika aicināti dāvāt ziedus savai pilsētai jubilejā, no kuriem floristi pēc tam izveidoja jubilejas torti, kā sveicienu Līvānu 90 gadu svētkos, kā arī tika kurināts āra keramikas ceplis.

Latgales mākslas un amatniecības centra Ziemassvētku egle tika rotāta ar 232 stikla pārsliņām, ko radošajās darbnīcās izveidoja centra apmeklētāji kopā ar stikla mākslinieci Ingu Salmiņu.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu