Latgales mākslas un amatniecības centrs 2008

2008. gadā tika realizēts projekts “Auglības koks”, kā rezultātā pie Latgales mākslas un amatniecības centra tika “iestādīta” Ivo Folkmaņa veidota tērauda ābele, kuras zaros augļus – slēdzenes var iekārt jaunlaulātie.

Vairāku projektu rezultātā tika iepirkts aprīkojums un pilnībā izveidota keramikas - stikla  darbnīca centra telpās, kur darbojās keramiķe Eleonora Pastare un stikla māksliniece Inga Salmiņa.

Tradicionāli pilsētas svētku laikā norisinājās akcija “Ziedu vilnis”, kur Līvānu iedzīvotāji tika aicināti dāvāt ziedus savai pilsētai jubilejā, lai pēc tam floristi tos izkārtotu pie Latgales mākslas un amatniecības centra skaistā ziedu kompozīcijā.

Trešo gadu pēc kārtas sadarbībā ar Ludzas amatnieku centru norisinājās Latgales apceļošanas akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā”, kur apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar amatniekiem un amatnieku darbnīcām Latgalē. 

Tika svinēta Latgales mākslas un amatniecības centra 5 gadu jubileja. Par godu notikumam tika spēlēts zvanu orķestra mūzikas koncerts, Ziemassvētku egle tika rotāta ar 300 tamborētām sniegpārsliņām un Līvānu domē izlika foto izstādi par Latgales mākslas un amatniecības centru.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu