Latgales mākslas un amatniecības centrs 2006

2006. gadā par godu Līvānu pilsētas 80 gadu jubilejai tika noausta garākā josta Latvijā. Jostu auda 13 audējas un tā sasniedz 94 metru un 43 centimetru garumu.

Tika ieviesta jauna tradīcija 13 gadu garumā, kur netradicionālā veidā Latgales mākslas un amatniecības centrā telpās tika rotāta Ziemassvētku egle. Pirmo gadu egle tika rotāta ar garāko jostu Latvijā.

Sadarbojoties ar Ludzas amatnieku centru tika noorganizēta akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā”, kur apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar amatniekiem un amatnieku darbnīcām Latgalē. Akcija bija ļoti izdevusies un piesaistīja daudz apmeklētāju, kā rezultātā tā norisinājās arī citus gadus.

Tika noorganizēts pirmais labdarības pasākums Līvānu deputātiem “Dāvināt prieku”, kur deputāti Ziemassvētkos paši sagatavoja dāvanas, ko pasniegt maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm. Pēc tam šis pasākums turpinājās vairāku gadu garumā kā tradīcija.

Norisinājās sniega skulptūru plenērs “Cilvēku draugi”, kurā piedalījās 39 mākslinieki, kas strādāja 18 komandās radot 18 dažāda izmēra un formas sniega skulptūru.

Līvānu pilsētas svētku laikā norisinājās tradicionālais pasākums “Ziedu vilnis”, kur pie Latgales mākslas un amatniecības centra floristi no iedzīvotāju dāvātajiem ziediem pilsētas jubilejā, izveidoja krāšņu ziedu kompozīciju.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu