Latgales mākslas un amatniecības centrs 2005

2005. gadā pirmo reizi tika noorganizēts sniega skulptūru plenērs, kur piedalījās ne tikai mākslinieki, bet arī citi interesenti.

Latgales mākslas un amatniecības centrs sadarbībā ar Latvijas pastu ieviesa pastkaršu sūtīšanas akciju “Nosūtu sveicienu draugam latgaliešu valodā”, kur apmeklētājiem bija iespēja saņemt bezmaksas pastmarku un pastkarti, kur tekstā latgaliešu valodā tika aicināti apciemot Līvānus un kur attēlots kāds no Latgales tradicionālajiem amatiem.

Centra telpās regulāri tiek dota iespēja izstādīties Līvānu novada amatniekiem un māksliniekiem, kā arī skatīt tematiskas izstādes no centra krājuma. Līvānu amatnieku darbi tiek rādīti Latvijas Republikas saeimas ēkā. 

Pilsētas svētku laikā norisinājās tradicionālais pasākums “Ziedu vilnis”, kur pie Latgales mākslas un amatniecības centra floristi no iedzīvotāju dāvātajiem ziediem pilsētai jubilejā, izveidoja skaistu ziedu kompozīciju.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu