Latgales mākslas un amatniecības centrs 2004

2004. gadā tika ieviesta jauna Līvānu pilsētas svētku tradīcija “Ziedu vilnis”, kurā pie Latgales mākslas un amatniecības centra no Līvānu iedzīvotāju dāvātajiem ziediem floristi izveidoja ziedu kompozīcijas, kā dāvanu pilsētai dzimšanas dienā. “Ziedu vilnis” kā tradīcija turpinājās vēl 15 gadus.

Aprīlī tika noorganizēts vienas dienas plenērs Latgales māksliniekiem, kur dažādās gleznās tika iemūžināts Daugavas tecējums.

Latgales mākslas un amatniecības centrs piedzīvoja pirmos lielos plūdus, kur centra teritorija applūda un darbiniekiem uz darbu bija jāierodas laivās.

Notiek Amatu dienas. Kopā ar Līvānu novada folkloristiem notiek  Lieldienu, Jurģu un Meteņu svinēšanas pasākumi un norisinās pirmā Ziemassvētku tradīciju skola, kas turpinās arī citus gadus.

Latgales mākslas un amatniecības centrs atzīmēja savu pirmo jubileju ar svinīgu pasākumu un Jāzepa Pīgožņa  grafikas un keramikas kopas “Pūdnīku skūla” keramikas  izstādēm.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu