How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Līvānu stikla un amatniecības centrs 2023

2023. gadā ekspozīcija “Līvānu stikla muzejs” tika papildināta ar jaunu stendu par optisko šķiedru un optiskās šķiedras ražošanas vēsturi Līvānos. Stends tapa pateicoties uzņēmuma SIA CeramOptec  finansiālajam atbalstam.

Tika izstrādāts jauns glāžu dizains veltīts Līvānu stikla un amatniecības centram 20 gadu jubilejā, sadarbībā ar stikla māksliniecēm Aīdu Rotčenkovu un Ludmilu Safronovu.

Norisinājās konkurss jauniešiem “Stikla iecere”, kur konkursa dalībniekiem bija jāuzskicē stikla izstrādājums, kas uzvaras gadījumā tika izveidots arī realitātē Līvānu stikla pūšanas darbnīcā.

Līvānu stikls ceļo pa visu Latviju ar 2 jaunām izstādēm-  stikla pūšanas darbnīcā tapušajiem darbiem “Līvāni =stikls” un projekta rezultātā tapušajiem autordarbiem “Stikla sajūta”. Notiek 4 izstādes – Saldū, Liepājā, Cēsīs un Rīgā.

Līvānu stikla un amatniecības centrs svin 20 gadu jubileju.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept