How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Latgales mākslas un amatniecības centrs 2013

2013. gada 12. aprīlī Latgales mākslas un amatniecības centra telpās tika atklāta jauna pastāvīga ekspozīcija “Līvānu stikla muzejs” un arī rekonstruētā vēsturiskā ekspozīcija “Amatnieki Latgalē”.

Tika noorganizēts konkurss “Līvānu novada firmas ēdiens”, kur komisija par uzvarētāju atzina ēdināšanas uzņēmuma “Sipres” piedāvāto ēdienu “Dubnas un Daugavas akmeņi”, kas bija rīvētu kartupeļu klimpas, pildītas ar biezpienu un pasniegtas sviesta krējuma mērcē, māla podiņā.

Latgales mākslas un amatniecības centrs piedalījās starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts”.

Līvānu pilsētas svētku laikā norisinājās akcija “Ziedu vilnis” un tika kurināts āra keramikas ceplis.

Latgales mākslas un amatniecības centrs svinēja 10 gadu jubileju ar “dzīvajām skulptūrām” – amatnieks, stiklinieks, gleznotājs un barons Līvens. Apmeklētāji tika iepriecināti arī ar mežraga kvarteta koncertu, Līvānu firmas ēdienu “Dubnas un Daugavas akmeņi” un uguns šovu mūzikas pavadījumā.

Šajā gadā Ziemassvētku egle tika rotāta ar vairāk kā 300 apmeklētāju darinātām apsveikumu kartiņām.

Šis ir arī gads, kad Latgales mākslas un amatniecības centrs sasniedza lielāko apmeklētāju skaitu savā pastāvēšanas vēsturē – 14518 .

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept