How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Latgales mākslas un amatniecības centrs 2010

2010. gadā Latgales mākslas un amatniecības centram tika uztaisīta piebūve, kur izvietot Līvānu stikla muzeja kolekciju. Līdz 2012. gadam jaunuzceltā piebūvē tika izmantota kā izstāžu zāle lielām izstādēm, bet ekskursijas par Līvānu stiklu tika vadītas vecajās fabrikas telpās.

Podnieka Evalda Vasilevska vadībā pie Latgales mākslas un amatniecības centra tika uzbūvēts āra keramikas ceplis, kas tradicionāli tiek kurināts katru gadu pilsētas svētku laikā. Sākotnēji par cepļa kurināšanu un atvēršanu atbildību uzņēmās podnieks Evalds Vasilevski kopā ar Staņislavu Viļumu un Ilmāru Veceli, bet vēlāk Evija Vasiļevska un arī Līvānu novada podniece Agnese Muceniece (Čakša).

Norisinājās sniega skulptūru plenērs “Es tevi atradu sniegā”, kurā piedalījās 50 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. Tika izveidotas 20 dažādas sniega skulptūras.

Līvānu pilsētas svētku laikā norisinājās akcija “Ziedu vilnis”, kur Līvānu iedzīvotāji tika aicināti dāvāt ziedus savai pilsētai jubilejā, lai pēc tam floristi tos izkārtotu pie Latgales mākslas un amatniecības centra skaistā kompozīcijā.

Tautas un lietišķās mākslas studija “Dubna” atzīmēja 30 gadu jubileju.

Latgales mākslas un amatniecības centra Ziemassvētku egle tika rotāta ar 132 dažādiem zeķu pāriem, ko saadīja 32 Līvānu novadnieces.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept