How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Latgales mākslas un amatniecības centrs 2009

2009. gadā blakus Latgales mākslas un amatniecības centram, tika atklāta Līvānu tūrisma informācijas centra ēka un laivu novietne.

Līvānu fabrikas stikla muzeja kolekcija nonāca Līvānu pašvaldības īpašumā, kas gada noslēgumā šo kolekciju nodeva Latgales mākslas un amatniecības centram.

Valsts prezidents Valdis Zatlers un viņa kundze Lilita Zatlere apmeklēja Latgales mākslas un amatniecības centru.

Tika izstrādāts projekts kā rezultātā Latgales mākslas un amatniecības centrs izveidoja fotogrāfiju arhīvu “Līvānu hronika”.

Notika sniega skulptūru festivāls, kur piedalījās 39 dalībnieki no Latvijas un izveidojot 14 sniega skulptūras.

Ceturto gadu pēc kārtas sadarbībā ar Ludzas amatnieku centru norisinājās Latgales apceļošanas akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā”, kur apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar amatniekiem un amatnieku darbnīcām Latgalē. 

Pilsētas svētku laikā norisinājās tradicionālais pasākums “Ziedu vilnis”, kur Līvānu iedzīvotāji tika aicināti dāvāt ziedus savai pilsētai jubilejā, lai pēc tam floristi tos izkārtotu pie Latgales mākslas un amatniecības centra skaistā ziedu kompozīcijā.

Latgales mākslas un amatniecības centra Ziemassvētku egle tika rotāta ar apmeklētāju veidotiem puzuriem.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept