How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Latgales mākslas un amatniecības centrs 2007

2007. gadā Tautas un lietišķās mākslas studija “Dubna” tika pievienota Latgales mākslas un amatniecības centram.

Tika realizēts projekts, kura rezultātā tika noorganizēta radošā nometne audējām. Nometnē piedalījās audējas no visas Latvijas, kur mācījās dažādas Latgalei raksturīgas aušanas tehnikas.

Norisinājās sniega skulptūru plenērs, kurā piedalījās vairāk kā 50 radošu personību no Latvijas  un Lietuvas. Tika izveidotas vairākas sniega skulptūras un līvāniešiem tika dota iespēja nobalsot par viņuprāt skaistāko. Simpātijas balvu ieguva Ivo un Mairitas Folkmaņu veidotā skulptūra “Laimīgā diena”, kur bija attēlots zemledus makšķernieks.

Līvānu pilsētas svētku laikā norisinājās akcija “Ziedu vilnis”, kur apmēram 60 līvānieši no saviem mazdārziņiem dāvāja ziedus Līvānu pilsētai jubilejā, lai pēc tam floristi tos izkārtoja skaistās ziedu laivās. Vakarā, kad satumsa ziedu laivās tika aizdegtas sveces.

Sadarbojoties ar Ludzas amatnieku centru norisinājās kārtējā Latgales apceļošanas akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā”, kur apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar amatniekiem un amatnieku darbnīcām Latgalē.  

Norisinājās ikgadējā Latgales mākslas un amatniecības centra Ziemassvētku egles rotāšana. Šajā gadā egle tika izgreznota ar 138 cimdu pāriem, ko iesniedza 23 adītājas.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept