How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Kristīnes Nicmanes keramikas izstāde "Jašas podi"

Izstādē "Jašas podi" skatāmi Kristīnes Nicmanes keramikas trauki un mākslas darbi.

Kristīne ir Preiļu novada uzņēmēja, kura ir izveidojusi keramikas zīmolu "Jašas podi", keramikas darbnīcu Aizkalnē un veikaliņu Preiļos, Kārsavas ielā 4.

Kristīnes Nicmanes enerģija, košums, harizma atspoguļojas viņas darbos. Forma, krāsa, sīkās izstrādātās detaļasnorāda uzmīlestību ar kādu radīti ir keramikas darbi. Katra krūzīte, auskars vai tējkannā ir ar nepārprotamu vēstījumu- stāstu, kurš aizved pārdomu ceļojumā.Katra trauka forma, nevainojamā kvalitāte un pārdomātā funkcionalitāte ar rūpīgi pārdomātu dizainu "Jašas podus" ieliek luksusklases keramikas līmenī.Grafikas, piemeklētas glazūras un zīmējumi pārsteidz un neatstāj vienaldzīgu , pat visizvēlīgāko skatītāju un pircēju.

Māksliniece stāsta: “Manus trakus raksturo košums un funkcionalitāte, tie sadalījušies piecās kolekcijās, eksotiskā "Āfrika", tirkīza zilā "Jūra", klasiskās un vintāžas "Zilās puķītes" kā arī ēdiena krāsas izceļošā sērija "Pelēks", kā arī matēti baltā ar bronzu - UPE. Visi šie trauki radīti no akmens masas, kuru raksturo materiāla blīvums un izcilā kvalitāte. Keramikas trauku virpošana ir viennozīmīgi mana relaksācija. Lielu uzmanību veltu rotu izgatavošanai no porcelāna un katrs var atrast sev atbilstošu krāsu un formu.”

 

Jašas podi ir moderna keramikas darbnīca Latgalē, kura lepojas ar savām 6 apdedzināšanas krāsnīm, tajā skaitā melnās keramikas malkas cepli, Raku krāsni, 3 elektriskajām krāsnīm un vienu specializēto juvilierikas krāsniņu! Darbnīcā keramiķe Kristīne Nicmane strādā ar akmens masu un porcelānu, tos apdedzinot īpaši augstās temperatūrās, lai iegūtu maksimāli labus rezultātus. Lielākoties tie radīti uz podnieka virpas.

Veikalā-darbnīcā "Jašas podi" Preiļos, Kārsavas ielā 4, iespējams iegādāties gan auskarus, gan traukus, kā arī vērot virpošanas procesu. Darbnīcā Aizkalnē var piedalīties veidošanas procesā grupās no 3 līdz 12 apmeklētājiem.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept