How to get here?
Līvāni, Domes iela 1, LV-5316, Latvija
+371 65381855   +371 28603333
Radošā darbnīca- Japāņu tušas glezniecība “Sumi-e”

Pateicoties KKF atbalstam un sadarbībai ar Līvānu stikla un amatniecības centru un tekstilmākslinieci, Līvānu stikla un amatniecības centra izstāžu un ekspozīciju kuratori, Kristīni Lipkovu no 01.02.2023 līdz 31.05.2023 tiek realizēts projekts “Emociju Faktūra”, kura laikā tiek veidoti tekstildarbi izstādei “Emociju faktūra” un tiek organizētas radošās darbnīcas, dažāda vecuma iedzīvotajiem no Līvāniem, Preiļiem , Krustpils, Jersikas, kuri vēlas radoši atpūsties.

Lai iepazīstinātu ar sevi un viņu radošo darbību,  mākslinieces  Olena Paslavska un Kristīne Lipkova aicina apmeklēt radošās darbnīcas Līvānu stikla un amatniecības centrā, Domes ielā 1B 2 stāvā, kurā izveidotas mājīgas radošo darbnīcu telpas. 28. februārī jau noritēja “Vilnas velšanas” radošā darbnīca, bet 11.martā noritēs ziedu gleznošanas radošā darbnīca “Puķu pavasaris”, 25.martā noritēs japāņu tušas gleznošanas radošā darbnīca “Sumi-e”, 10. aprīlī noritēs seno persiešu gleznošanas tehnikas ““EBRU” – gleznošana uz ūdens” radošās darbnīcas. Līdzdarbojoties varēs iepazīt mākslinieču personību, raksturu un daudzšķautnaino radošo darbību.

Veidojot   faktūru  rodas emocija, bet arī emocijas rodas veidojot vai sajūtot faktūru. Šī atgriezeniskā saite ir nepieciešama, lai bez vārdiem varētu sajust, pārdzīvot autora emociju un arī sajust savas emocijas.

When choosing to browse our site, you consent to the use of cookies to tailor your experience. You can withdraw your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies.
Accept