Līvānu novada amatnieku un mājražotāju izstāde “Radīts Līvānu novadā ”

Līvānu novada amatnieku un mājražotāju izstāde “Radīts Līvānu novadā ”

Līvānu novada vērtība un lepnums allaž ir bijuši radoši, prasmīgi un darboties griboši cilvēki. Meistaru un mākslinieku rokās visdažādākie materiāli – porcelāns, māls, stikls, lins, koks, metāls vai zīds tiek pieradināts un izveidots kas patiesi skaists un mūsu ikdienā vajadzīgs. Pat visierastākās lietas – ziepes un piparkūkas - var pārtapt pārsteidzošos mākslas darbos.

Ar rokām darinātās lietas dāvās sirdi sildošu, mājīguma sajūtu, jo pie ikviena valdziņa, otas triepiena un skaidiņas ir ielikta amatnieka gaišā doma un darba mīlestības pilnais smaids.

Šajā ikdienas steigā ir grūti apstāties, ievilkt elpu un atslābt. Ne katrs to prot, bet Līvānu novadā dzīvo vērīgi cilvēki, kas spēj paņemt aiz rokas un ievest dabas dziedinošajā pasaulē. Tā var būt rāmā bišu sanēšana, spirdzinošā zāļu tēja, atjaunojošā dabas kosmētika vai pirts rituāla maģija – viss, kas Tev jādara ir vienkārši jāļaujas.

Līvānu novads lepojas arī ar saviem izdomas bagātajiem kulinārijas lietpratējiem, kas spēs radīt krāšņu garšas baudījumu. Desmitiem ķiploka pikantās variācijas, kraukšķīgie maizes grauzdiņi, kas iepriecinās ikvienu gardēdi. Kā arī ābolu gardumi un saldumi, kas atgādinās bērnību, kad vislabāko veldzējumu karstā vasaras dienā varēja gūt ar vēsu ābolu sulu.

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu, tāpēc Līvānu novada amata meistari ikvienam piedāvā iespēju iesaistīties radošajās darbnīcās, kur var smelties iedvesmu un lietderīgas prasmes, lai atklātu sevī ko jaunu.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu