Muzeju nakts 2024 "Pētīt, lai zinātu - darīt, lai radītu!"

Pasākumā tiks atklātas 3 izstādes: Unas Guras keramikas izstāde "Pumpunellas atradnes", amatnieku un mājražotāju izstāde “Radīts Līvānu novadā ”, Ingūnas Auderes stikla darbu izstāde “Pietura laiktelpā”. Izstādes atklāšanas laikā apmeklētāji varēs vērot performanci “Saruna” , kas taps sadarbībā ar Ročesteras Tehnoloģiju institūta prof. emeritus Maiklu Rodžeru, ASV, Bdr. “IRMA Collaborative”. Šogad apmeklētāju vēlamies pārsteigt ar karstā stikla un mūzikas performancēm ārpus telpām pie stikla pūšanas darbnīcas, kurā varēs vērot kā stikla mākslinieks Dāvis Vaivads ar LSAC stikla pūtējiem uz koka virsmas veidos zīmējumus ar karsto stiklu un  muzikālo atmosfēru radīs Ernests Indāns.

Dažāda vecuma apmeklētājiem būs iespēja radoši darboties keramikas darbnīcās pie mākslinieces Unas Guras, ka arī varēs radīt savu stikla magnētiņu apgleznošanas darbnīcā “Pieskarties stiklam” (maksa 5,00 euro). Tradicionāli, piedāvāsim apmeklētājiem doties vērot stikla pūtēju paraugdemonstrējumus (iepriekš piesakoties maksa 4,- eur). Viena no interesantākām un azartiskākām aktivitātēm būs piedāvāta erudīcijas spēle “kļūsti par muzeja pētnieku”, kurā interesenti tiks aicināti pētīt un sameklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, saņemt balvas, kā arī varēs  piedalīties erudīcijas spēlē “Es zinu visu par Līvāniem”.

Pasākuma programma:

18:00-19:00 izstāžu atklāšanas. Unas Guras keramikas izstādi "Pumpunellas atradnes",

amatnieku un mājražotāju izstādi “Radīts Līvānu novadā ”,

Ingūnas Auderes stikla darbu izstādi “Pietura laiktelpā” ar performanci “Saruna” , kas taps sadarbībā ar Ročesteras Tehnoloģiju institūta prof. emeritus Michael Rogeru, ASV, Bdr. “IRMA Collaborative”.

18:00-23:00 kļūsti par muzeja pētnieku un piedalies spēlē! Pēti un sameklē atbildes uz dažādiem jautājumiem.

19:00-23:00 Unas Guras radošā keramikas darbnīca.

19:00-22:00 stikla magnētiņu apgleznošanas darbnīca “Pieskarties stiklam” (maksa 5,00 euro).

18:00-23:00 piedalies erudīcijas spēlē “Es zinu visu par Līvāniem”.

19:00-22:00 piesakoties skaties stikla pūtēju paraugdemonstrējumus (maksa 4,- eur).

20:30; 21:30; 22:30 skaties karstā stikla un mūzikas performanci pie stikla pūšanas darbnīcas loga.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu