Ivetas Kārkles adījumu un tamborējumu izstāde “Laikapstākļu krāsas”

Aicinām apmeklēt Ivetas Kārkles adījumu un tamborējumu izstādi “Laikapstākļu krāsas” no 20.09.2023 līdz 30.10.2023.

Iveta Kārkle - Līvānu novadniece, rokdarbniece, 2023.gada III Tamborēšanas čempionāta 1.vietas ieguvēja.

Meistares hobijs jau vairāk kā 30 gadus ir adīšana. Rokdarbnieces ikdienas darbi ir grāmatvedība savā Zemnieku saimniecībā, bet brīvos brīžus viņa aizpilda ar adīšanu, meklējot jaunus interesantus rakstus, piemeklējot dažādas krāsas kamolīšus. Ik dienu top krāšņas segas, plecu lakati, kleitas.

2023. gadā III Tamborēšanas čempionāts noritēja   Biksēres muižā, kurā Iveta Kārkle ieguva pirmo godalgoto vietu. Čempionātā piedalījās 15 adītājas no visas Latvijas  un sīvā cīņā,  Līvānu novadniece no Jersikas,  saņēmusi šo augsto apbalvojumu!

Rokdarbniece saka: “Mana atpūta pēc ikdienas darbiem ir adīšana, to atbalsta gan dēls, gan vīrs sagādājot dziju. Pagājušogad radās ideja noaust laika apstākļu segu, kuru adīju katru dienu, sekojot laika apstākļu  līknei un krāsām. Ikdienu valdziņš aiz valdziņa, rindiņai aiz rindiņas, veidojās 365 dienas, kuras skatāmas vienā segā!”

.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu