Meistares Maijas Kulakovas izstāde ,,Dzīpari ziedonī”

Līvānu stikla un amatniecības centrā  16. Jūnija plkst.12.00 tiks atklāta meistares Maijas Kulakovas izstāde “Dzīpari Ziedonī”. Izstāde būs skatāma līdz 14.augustam.

Pati meistare Maija Kulakova par  savas jaunās izstādes “Dzīpari ziedonī”, kura atklāta, skaistajā puķu smaržu un burvības laikā, darbiem saka: “Ir patīkami iegrimt pavedienu pasaulē, izjust pārvērtību mirkli, kad domu lidojums pārvēršas īstenībā, kad dzīpari, izslīdot caur rokām, uzzied audeklā, adījumā vai kādā citā rokdarbā…Ir aizraujoši iegrimt rakstu pasaulē, izzināt senču rakstus, un uzziedināt jaunus…”

Meistares darbi ir piedalījušies neskaitāmās izstādes un skatēs gan tepat Latvijā, gan arī Krievijā, Dānijā, Peru un daudzās citās valstīs. Viņas darinājumi priecē apmeklētājus Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā, Latvijas vēstures muzejā un Līvānu stikla un amatniecības centra ekspozīciju zālē. 1998. gadā par savu darināto tautastērpu, saņēma laureātes diplomu par precīzāko un rūpīgāko darbu, bet 2003. gada latviešu tautastērpu skatē audēju grupā Maija Kulakova saņēma diplomu par iegūto 1. vietu. 2021.gadā piešķirts Latvijas Nacionālā kultūras centra Goda raksts.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu