Česlava Mazuļa foto-izstāde “Tāda ir dzīve”

Līvānu stikla un amatniecības centrā no 3. maija līdz 03.jūnijam būs skatāma Česlava Mazuļa foto-izstāde “Tāda ir dzīve”. Šī izstāde veidojās pakāpeniski vairāku gadu garumā, viņš vēlējās likt uzsvaru uz cilvēku sejas vaibstiem, dzīves pieredzi sejās. Šī tēma  kļuva aktuāla kā nekad, kad covid19 apstākļi mums liedza netraucēti saskatīt sejas vaibstus un emocijas “aiz maskām”.

Česlavs Mazulis, pēc studiju beigšanas, kopš 1986.gada, strādā Līvānos par ārstu psihiatru. Viņam fotogrāfija ir kā hobijs, aizraušanās, jau no bērnu dienām. Česlavam Mazulim patīk tvert mirkli, kas var būt dabas skats, emocijas cilvēku sejās, makro fotogrāfija, ceļojumi u.c. Viņam aizrauj pats fotografēšanas process, darba meklēšana, radīšana, sajūtu izrādīšana fotogrāfijās, to aplūkošana. Ilgu gadu garumā daudzi darbiņi apkopojās izstādēs, kuras ceļoja pa visu Latviju, gan individuālas izstādēs, gan kolektīvās izstādēs ar foto draugiem (piedalījies apmēram 50 izstādēs) Viņam nav svešs arī hobijs kā video filmēšana un montāža, uz šobrīd tiek veidota ceļojumu video kolekcija www.Youtube.com.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu