Džeinas Gavares gleznu izstāde logos "Mantojums" un dziesmu albuma prezentācija "Caur sirdi"
No 24. līdz 31. jūlijam Līvānu stikla un amatniecības centra logos iespējams apskatīt Džeinas Gavares gleznu izstādi "Mantojums", kā arī izstādes apskates brīdī varēs klausīties Džeinas jaunā dziesmu albuma "Caur sirdi" prezentāciju.
Džeinas mūzika tiks atskaņota pie Līvānu stikla un amatniecības centra, tā darba laikā.
Džeina Gavare  - dziesminiece, gleznotāja, dzejniece no Latgales. Dzimusi 1986.gadā. Māksliniece glezno, dzied un raksta dzeju jau kopš bērna kājas.
Pirmais jautājums, kad sāc sevi apzināties – kas es esmu? Kāpēc es šeit esmu? Ko man darīt ar to, ka šeit esmu? Un atbilde nāca.. – RADĪT. Esmu šeit tāpēc, lai radītu pasauli, lai tā turpinātos savā bezgalīgajā esībā, lai tā turpinātu augt garā. Darbi, ko radu, ir daļiņa no tā, kas es esmu savā dvēselē.
Izstāde „Mantojums”, kas tapa 2020.gadā, ir kā turpinājums vēstij par mīlestību. Izstāde ir par to, kā „pēdās” mēs ejam. Kas ir tās saknes, kas mūs kā tautu kopā tur? No kā mēs esam smēlušies gara gudrības, pamatvērtības? Ja cilvēce sāk iet posta ceļu, tas nozīmē tikai to, ka kādai no paaudzēm jau ir sadragāts šis vērtību „mugurkauls”, kas ir saturējis ģimenes, kas ir saturējis dvēseles, kas nākušas šajā zemē būt vienotā veselumā. 
Mums ir jāatminas savas sirds lielums, sava gara spēks. Ja pamats ir zudis, tad tas ir jāatjauno, lai mēs varam turpināties mūsu bērnos un bērnu bērnos, tāpēc radām to, ko gribētu piedzīvot, un domās atdodam godu saviem senčiem.