TAUTAS LIETIŠĶĀS MĀKSLAS STUDIJA “DUBNA” 40 gadu jubilejas izstāde “ZILI MEŽI, ZAĻI LAUKI, VIDŪ DUBNA ROTĀJĀS”

Aicinām apmeklēt Tautas lietišķās mākslas studijas “Dubna”  40 gadu jubilejas izstādi “Zili meži, zaļi lauki, vidū Dubna rotājās”, kura apskatāma Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē sākot ar 3.septembri līdz 3.oktobrim.

Rakstu un krāsu salikumi, kas vijas caur dvēseli un pilda sirdi ar siltumu, nu jau 40 gadus ir Tautas lietišķās studijas “Dubnas” sievu ikdiena.

Izstādē būs aplūkojamas 5 gadu laikā tapuši darbi -  dažādas segas, lakati, galdauti un arī linu celiņi, jostas un brunči. “Katrs darbs prasa rakstu piemeklēšanu, precizitāti un noteiktus aprēķinus, jo katrs darbs ietver sevī vēstījumu, tas ir sirds darbs”, saka Inese Valaine, kura jau vairāk kā 20 gadus vada un organizē TLMS “Dubna” darbību. “Mēs cenšamies būt aktīvas arī ārpus Līvāniem un esam ikgadējas Latgales dienas Rīgā dalībnieces un piedalāmies arī Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku laikā izstādēs” pastāsta Inese Valaine.

Uz doto brīdi Tautas lietišķās mākslas studijā “Dubna” darbojas 14 talantīgas un radošas studijas dalībnieces. Studijā darbojas ne tikai aizrautīgas audējas, bet arī zinošas rokdarbnieces, audējas un pat keramiķe.

Izstādi aicinām apmeklēt līdz 2020. gada 3.oktobrim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē.

Jubilejas pasākums notiks 17.septembrī plkst. 15:00.


Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu