Pasākums "UGUNS MĀLĀ UN STIKLĀ"

Aicinām apmeklēt “Uguns mālā un stiklā” pasākumu, kurš notiks 17.jūlijā un 18.jūlijā Latgales mākslas un amatniecības centrā.

Latgale ir vieta, kur darbojas talantīgi cilvēki ar zelta rokām, kuri nebaidās darba. Pasākumā “Uguns mālā un stiklā” satiksies profesionāli podnieki, lai kopīgi atklātu cepļa noslēpumus.
            Pasākums sāksies 17.jūlija vakarā plkst. 20:00 ar Evijas Vasilevskas prezentāciju “Latgales keramikas attīstības tendencēm mūsdienās”, pēc tam plkst. 21:00 notiks vakarēšana pie āra cepļa, kur varēs vērot kā notiek cepļa svēpēšana, baudīt ģitāras skaņas un mieloties ar sautējumu. Plkst. 22:00 pasākumu apmeklētājus priecēs Boņuka balvas ieguvēja Egita Kancāne ar stāstu par grāmatu “Siltuo mola”.

Savukārt, 18.jūlijā plkst. 11:00  notiks melnā keramikas cepļa izņemšana, kur gatavos izstrādājumus varēs arī iegādāties. Par siltu atmosfēru rūpēsies folkloras kopa “Turki”. Apmeklētājus priecēs arī tautas lietišķās mākslas studijas “Dubna” sievas ar tekstilijām, kuras varēs iegādāties.

 Stundu vēlāk, plkst. 12:00, aicinām uz Aleksandra Logvina 35 gadu jubilejas izstādes “Tandēms” atklāšanu, kuras laikā pats Aleksandrs vadīs ekskursiju.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu