Aleksandra Logvina 35 gadi stikla pasaulē "Tandēms"

Aicinām apmeklēt Aleksandra Logvina  35 gadu jubilejas izstādi “Tandēms”, kura apskatāma Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē sākot ar 16.jūliju līdz 30.augustam.

Katram cilvēkam nākot pasaulē Dievs viņa rokās ieliek milzīgu vērtību – talantu. Laimīgs ir tas cilvēks, kurš aptver šo vērtību un iegulda pamatīgu darbu, lai attīstītu un pilnveidotu to. Aleksandram ir paveicies, jo viņš ir pratis uztvert un attīstīt savu talantu.

Viss aizsākās tālajā 1981. gadā, kad vidusskolas 10. klases mācību programmas ietvaros, radās iespēja ar savām rokām veidot pirmo glāzi – karstajiem dzērieniem. “Man bija 16 gadu, kad pirmo reizi pieskāros karstajam stiklam” stāsta pats Aleksandrs. Un stikls Aleksandru apbūra. Jau 1984. gadā Aleksandrs uzsāk darbu Līvānu stikla fabrikā kā stikla pūtēja māceklis. Savā darbības sākumā tapa glāze “Zaļumu”. Tālākajā darbības procesā tapa daudzi Līvānu stikla fabrikas produkcijas sortimenta trauki. Pēc uzņēmuma bankrota, Aleksandrs uzsāka sadarbību ar stikla dizaina māksliniekiem, kuri darbojās gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Laikā no 2014.gada līdz 2016.gadam Aleksandrs divas reizes piedalījies Starptautiskajās stikla mākslas izstādēs Zviedrijā. No 2016.gada savu talantu un meistarību apmeklētājiem, Aleksandrs tandēmā ar savu mācekli Valēriju Veisu demonstrē Latgales mākslas un amatniecības centra stikla pūšanas darbnīcā. “Šajā izstādē vēlējos parādīt citiem dažādību formās un krāsās, jo mani vienmēr ir uzrunājušas sarežģītas tehnikas” stāsta pats Aleksandrs.

Izstādi aicinām apmeklēt līdz 2020. gada 30.augustam  Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē. Izstādes atklāšanas notiks 18.jūlijā plkst. 12:00.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu