AUŠANAS AKCIJA

Mūsdienās lupatnieki ir kļuvuši par modernu aksesuāru, tāpēc mēs, Latgales mākslas un amatniecības centrs, nolēmām neatpalikt no modes un izveidot kaut ko paliekošu savai pilsētai, lieliskajiem apmeklētājiem un viesiem!

Protams, ka katram ir tādas dienas, kad nav ko darīt, vai šķiet, ka pilsētā nav ko iesākt, tāpēc  ikviens interesents var nākt uz Latgales mākslas un amatniecības centru un piedalīties lupatnieku izveidē, lai vasaras plaukumā varētu tos izmantot atpūšoties Daugavas krastā un veldzēties upes plūdumā.

Kā izaust lupatnieku?
Vispirms dzimst ideja par lupatnieku, pēc tam čaklas rokas sagriež daudzas krāsainas auduma strēmeles (šajā procesā mīļi aicinām līdzdarboties!), tad audējs ieņem vietu stellēs un sāk aust. Tieši tik vienkārši! Un tas nekas, ka Tu neproti vai aizmirsi kā notiek aušana, mēs parādīsim!

Kas ir nepieciešams?
Labs garastāvoklis, vēlme darboties un mazliet pacietības. 

Ja rodas kādi jautājumi, droši zvani  +371 65381855,  Mob. tālr.: +371  28603333 , atbildēsim! :)  

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu