AKCIJAS "ZALTA RŪKU CEĻŠ LATGOLĀ" AMATNIEKU DARBU IZSTĀDE

AKCIJAS “ZALTA RŪKU CEĻŠ LATGOLĀ” AMATNIEKU DARBU IZSTĀDE

 

 

           Latgale, vieta, kur satiekas talantīgi cilvēki ar zelta rokām. Šie vārdi raksturo akcijas “Zalta rūku ceļš Latgolā” amatnieku darbu izstādi.

           Šogad, jau septīto reizi, no 16.jūlija līdz 16.novembrim veiksmīgi norisinājās akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā”, kura pulcēja 42 Latgales amatniekus. Tie ir cilvēki, kuros mīt patiesais Latgales skaistums un kuri prot šo skaistumu ielikt savos darbos. Keramika, kokamatniecība, podniecība – tie ir tikai daži amatniecības veidi, kurus Latgale spēj iznest tālāk Latvijā un arī ārpus tās robežām. Šī akcija pulcēja radošas, mākslinieciskas un atvērtas dvēseles.                                                                               

           Izstādē apskatāmi 76 amatnieku darbi, kuri ir radīti ar maigumu, uzmanību un lielu mīlestību. Šajos darbos ir jūtama amatnieka dvēsele. Māls, metāls, pinumi, koks, Latgales mākslas un amatniecības centrā vienmēr ir īpaši mīļš un gaidāms.   

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu