Akcijas "Zalta rūku ceļš Latgolā" noslēguma pasākums

Ar priecīgu sirdi varam paziņot, ka akcija “Zalta rūku ceļš Latgolā” ir veiksmīgi noslēgusies! Nebēdājiet, jo akcijas karte kalpos kā informatīvs materiāls arī turpmāk par Latgales amatnieku darbnīcām.
Un tas vēl nav viss!

Latgales amatniekus un akcijas dalībniekus sirsnīgi aicinām pie mums – Latgales mākslas un amatniecības centrā, Līvānos, kur 14. decembrī, pašā pirmssvētku gaidīšanas laikā, plkst. 12:00 notiks akcijas “Zelta rūku ceļš Latgolā” noslēguma pasākums.
Ticot brīnumiem un gaidot svētkus, mēs vēlamies lūgt, lai uz šo pasākumu, katrs amatnieks paņem līdzi tieši savam amatam raksturīgu egles rotājumu, jo Latgales mākslas un amatniecības centrā ir īpaša tradīcija rotāt Tradicionālo egli ar visdažādākajiem aksesuāriem.
Pasākuma laikā mēs garantējam smieklus, pozitīvu gaisotni, un, protams, neiztikt arī bez pārsteigumiem, jau tagad varam pačukstēt, ka Jūs gaida viesošanās jaunākajā tūrisma objektā Līvānos.

Dzīve ir pietiekoši raiba, tāpēc ja nu gadās tā, ka šis pasākums ir jāpalaiž garām, lūdzam Ziemassvētku eglei sagatavoto rotājumu piegādi sazināties ar Ludzas Amatnieku centru (akcijas koordinatore Līga Kondrāte – 29467925) vai Latgales mākslas un amatniecības centru (administrācija – 28603333)

Uz tikšanos!

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu