BORISS BORISOVS GLEZNU IZSTĀDE "DABAS ŠARMS"

“Vienmēr esmu interesējies par glezniecību, īpaši uzrunā Latgales daba. Bieži apmeklēju dažādas izstādes, tai skaitā arī Tretjakova galeriju Maskavā un Drēzdenes galeriju Vācijā.” tā stāsta  pats izstādes autors Boriss Borisovs  – glezniecību apguvis pašmācības ceļā, bet Krievijas Federācijas Mākslinieku Profesionālajā savienībā guvis novērtējumu un atzīts par profesionālu mākslinieku.

Boriss Borisovs ir dzimis un audzis Daugavpilī. Darba gaitas māksliniekam ir bijušas ļoti daudzveidīgas – ir strādājis par operatoru, virpotāju, konstruktoru, nodaļas priekšnieku. Savienojot ar darbu ir studējis un absolvējis tolaik Rīgas Politehniskā  Institūta vakara nodaļu.

Lai gan dzīvo Daugavpilī, kopš 2005.gada strādā par inženieri-konstruktoru uzņēmumā “Ceram Optec ” Līvānos.

Mākslinieks aktīvi un radoši strādā glezniecībā, un kopš 2016.gada ir sarīkojis 14 izstādes, vairākās bibliotēkās. Uzņēmumā “CERAM OPTEC” Līvānos atrodas patstāvīga ekspozīcija.

Boriss Borisovs ir daudzpusīgs mākslinieks. Savos darbos pārsvarā izmanto temperu, bet strādā arī ar eļļas krāsām.  Vairākos darbos atainojis savu dzimto pilsētu Daugavpili, bet gatavojoties šai izstādei tapušas vairākas pilsētainavas ar Līvāniem.

Šobrīd ir tapuši apmēram 200 darbi, no kuriem lielākā daļa atrodas privātkolekcijās. Ir dalībnieks Starptautiskajā mūsdienu mākslinieku galerijā “Jaunais - stils” Krievijā,  ko sīkāk var aplūkot www.picture-russia.ru.

Izstādi aicinām apmeklēt līdz 2019. gada 9.decembrim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē. Izstādes atklāšana notiks 13.novembrī plkst. 12:00.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu