STIKLA MĀKSLAS IZSTĀDE "BŪT/ TO BE"

No 1.oktobra apskatāma  stikla mākslas darbu izstāde “ BŪT/TO BE ”.

IDEJA – eksperiments – realizācija – sadarbība – vienotība – vārdi, kas raksturo izstādi “BŪT/TO BE”. Izstādē piedalīsies LMA Vizuāli Plastiskās mākslas nodaļas Stikla mākslas apakšnozares pasniedzēji Inguna Audere, Ilze Dūdiņa, Inita Ēmane, Agnese Gedule, Vineta Groza, Sandra Utāne, bakalaura un maģistra programmu studenti, Dace Mola, Marta Romanovska, Linda Virbale, Renāte Zeimule, Kitija Almane.

Stikla studijas “Glasstone” stikla mākslinieks Ernests Vītiņš, kā arī studijas radošā komanda Renāte Kalmikova, Mārtiņš Kalniņš, Evita Valdmane, Krista Ancāne, Eduards Kalniņš, Linda Namniece.Radošā sadarbība ar Latgales mākslas un amatniecības centru veicina un attīsta LMA Stikla mākslas apakšnozares studentu bakalaura un maģistra programmu plastiskās kompozīcijas kursa darbu izgatavošanu,kura sekmīgi ir uzsākta kopš 2016. gada.

Vēlme strādāt vienā no senākajām stikla izgatavošanas tehnikām, pūstā, karsti veidotā stikla tehnikās, vienmēr ir interesējusi stikla māksliniekus un dizainerus. Darbi tiks veidoti, sadarbojoties ar Latgales mākslas un amatniecības centra stikla pūšanas darbnīcu. Vēlēšanās eksperimentēt, radoši strādāt, atklāt stikla noslēpumu, ir mūžīga. Izstādē vienotā konceptuālā ekspozīcijā tiks daudzpusīgi atspoguļota, viegli nojaušamā sajūta par stikla materiāla daudzveidīgajām iespējām. Stikla mākslinieku un studentu pozitīvā vēlēšanas reanimēt un atjaunot, Līvānu stikla mākslas nozīmi ir idejām bagāta un turpināma.
Vizualizācijas noformējuma autors Marija Groza.

Izstāde tiek rīkota Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades jubilejas gadā.
Izstādi ”BŪT/TO BE” aicinām apmeklēt līdz 2019. gada 9.novembrim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē. Izstādes atklāšana notiks 1.oktobrī plkst. 16:00.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu