LMAC 15 gadu jubilejas pasākums

“Esiet mīļi sveicināti Latgales mākslas un amatniecības centrā!” Tā jau piecpadsmit gadus esam sveicinājuši savus apmeklētājus, kuri līdz šī gada oktobra beigām pie mums bijuši jau 126 260! Atskatoties uz aizvadītajiem darbības gadiem, ir neviltots prieks par to, ka esam sasnieguši savu uzstādījumu – izveidot Latgales mākslas un amatniecības centru par oāzi visiem tiem cilvēkiem, kurus interesē vēstures, mūsdienu mākslas un amatniecības nozares.

Šajos piecpadsmit gados ir izveidojušās skaistas un cilvēkus vienojošas tradīcijas. Nu jau divpadsmit gadus Ziemassvētku egles ar netradicionālu rotājumu greznojušās centra telpās. Četrpadsmit “Ziedu viļņi” klājušies pie amatniecības centra. Aizvadītas 8 saistošas Muzeju naktis. Lielākās Latgales mākslas un amatniecības centra vērtības ir ekspozīciju zāles. No 2013.gada tās ir divas – ekspozīcija “Amatnieki Latgalē 19.-20.gs.” un “Līvānu stikla muzejs”. Esam gandarīti, ka abas ekspozīcijas pārsteidz apmeklētājus gan ar eksponātiem, kuri izvietoti apskatei, gan ar ekspozīciju iekārtojumu. Priecājamies par to, ka esam pratuši piesaistīt apmeklētāju uzmanību un radījuši interesi ierasties pie mums atkārtoti, ņemot līdzi savus radus un draugus. Lielākā dvēseles labsajūta ir tad, kad ienāk apmeklētāji ar smaidu sejā un uzrunā: “Mēs pie Jums esam atbraukuši vēlreiz!” Tā mēs esam ieguvuši daudzus draugus un sadarbības partnerus.

2016.gadā esam izveidojuši Stikla pūšanas darbnīcu, kura sākumā darbojās testa režīmā, bet 2017.gadā strādāja jau 9 mēnešu garumā. Šogad nu jau visu gadu Stikla pūšanas darbnīcā karstajā uguns liesmā mutuļo stikla masa, no kuras tiek veidoti unikāli izstrādājumi. Šos izstrādājumus daudzi apmeklētāji iegādājas un liek līdzi arī savā ceļasomā.

Šie skaistie un aizraujošie notikumi nebūtu iespējami, ja apkārt mums nebūtu tik daudz līdzcilvēku, kuri mūs sadzird un atbalsta. Tieši pateicoties viņiem Latgales mākslas un amatniecības centrs šodien ir saistošs ar savām ekspozīcijām un pasākumiem. Pateicībā par tik daudz vērtīgiem dāvinājumiem, kas priecē un izglīto, 14.decembrī plkst.15.00 aicinām Jūs uz Latgales mākslas un amatniecības centru, lai svinētu mūsu 15 gadu jubileju kopā ar Jums, dāvinātāji un atbalstītāji!

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu