Austo mandalu izstāde "Sajūtu saules"

Aicinām apmeklēt Līgas Mickēvičas austo mandalu izstādi “Sajūtu saules”, kura būs apskatāma Latgales mākslas un amatniecības centrā no 2018.gada 12.decembra līdz 2019.gada 26.janvārim.

Līga Mickēviča uzskata, ka mandalas ir cilvēka iekšējās būtības atainojums uz šo brīdi. Autore saka: “Mandalu aušana ir ne tikai dziļš darbs ar sevi, meditācija, bet to var aust arī kādas konkrētas materiālas vērtības iegūšanai, piemēram, ceļojumam, algas paaugstinājumam u.c. Aužot mandalu, ieliekam domas un enerģiju par konkrēto vēlmi, tad katru dienu noliekam mandalu sev priekšā, pameditējam, padomājam. Kad rezultāts sasniegts, mandalu var sadedzināt.”

6.decembrī plkst.12:00 Latgales mākslas un amatniecības centrā notiks radošā darbnīca, kurā Līgas Mickēvičas vadībā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties mandalu veidošanā. Dalība radošajā darbnīcā pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu