Ingūnas Liepas personālizstāde "Transformācijas"

Aicinām apmeklēt Ingūnas Liepas personālizstādi "Transformācijas"!

Latgales mākslas un amatniecības centrā, Līvānos, Domes ielā 1, 2017. gadā no 22.februārim - 31. martam notiks gleznotājas, Daugavpils Universitātes MZI docētājas Ingūnas Liepas personālizstāde "Transformācijas".

Māksliniece strādā abstraktā ekspresionisma stilā, atainojot dabas objektus ar krāsu laukumu saspēli un līniju plastiskumu.

Gleznotāja Ingūna Liepa izglītību ieguvusi Rēzeknes Mākslas koledžā, Daugavpils Universitātes profesionālajā mākslas bakalaura un maģistra studiju programmās. Autore regulāri piedalās izstādēs un plenēros Latvijā un ārzemēs. Darbi atrodas privātkolekcijās un mākslas galerijās Latvijā, Lietuvā, Francijā, ASV.

Ingūna Liepa par gleznošanas procesu teic: “Gleznošana sniedz man iespēju nepriekšmetiski domāt - es spēlējos ar dažādu priekšmetu formu un enerģiju līdz tie pārvēršas par abstrakcijām.”

Izstādi aicinām apmeklēt līdz 2017. gada 31. martam, Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātos sīkfailus.
Piekrītu